Результати роботи /Files/images/49909037982_c7f83ec8a8_c.jpg

Вже традиційно, напередодні Дня Збройних Сил України учні КЗ "Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст." беруть участь у змаганнях "Влучний стрілець" . Нажаль, сучасні умови внесли корективи, і змагання, які завжди проводилися між командами шкіл Зміївської міської ради , довелося проводити в домашньому форматі. Змагалися учні середньої та старшої вікової категорії із дотриманням усіх протиепідемічних умов. Вітаємо учасників, призерів та переможців змагань. Серед учнів середньої вікової категорії: Пелипенко Тимур, 6 клас( І місце), Сердюк Микола, 7Б клас( ІІ місце), Сверидюк Альона, Москвичов Євген, 6 клас (ІІІ місце).Серед учнів старшої вікової категорії:Заможський Ярослав, 10 клас, Заховаєва Вероніка, 9 клас ( І місце), Пономарьов Олексій, 10 клас ( ІІ місце),Сверидюк Євген, Горбань Даніїл, 10 клас ( ІІІ місце)./Files/images/IMG_20211209_212407_142.jpg

/Files/images/IMG-e5d08b4fa7fd0471c407a89c0e60c2bd-V.jpg

04 листопада 2021 року в будинку дитячої творчості м. Змієва пройшло нагородження Зміївським лісгоспом фіналістів конкурсу малюнку серед дітей, які навчаються в закладах освіти Зміївської та Слобожанської громад в рамках проведення всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом».Вітаємо ученицю ученицю 4 класу Гадючко Каріну, яка посіла ІІ місце.

12-14 жовтня 2020 року в м.Києві завершила свою роботу виставка «Інноватика в сучасній освіті» й «World Edu». Виставка представила 328 учасників із 21області України, м. Києва, а також Словаччини, Естонії, Угорщини, Польщі, Литви, Латвії, Грузії, Молдови, Румунії. У семи номінаціях було представлено досвіди 8 закладів освіти Харківської області. Комунальний заклад «Першотравнева загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» презентував систему роботи у номінації «Гейміфікація як засіб підвищення мотивації і якості навчання» та був нагороджений срібною медаллю та дипломом.
/Files/images/SAVE_20201110_140635.jpg
10 листопада 2019 року відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Вітаємо наших найталановитіших, найрозумніших, найактивніших призерів: Приткову Аллу – 6 клас; Горошко Тетяну – 7 клас; Алтухову Софію – 9 клас; Чернявського Дмитра – 11 клас та учасників: Старунь Дар'ю – 7 клас; Бреславську Анастасію – 8 клас; Рижову Софію – 10 клас!!!!!!!!!!!!Бажаємо їм подальших успіхів у навчанні! Так тримати!!!

/Files/images/74531619_2500582186856877_3119801893774163968_n.jpg

Підведені підсумки участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів у 2018/2019 навчальному році.

Вітаємо переможців та призерів:

Чернявського Дмитра, учня 10 класу ( І місце – географія (учитель Ільїнський А.М.), історія (учитель Вистороп Т.В.), ІІ місце – біологія (учитель Савенко Н.С.), ІІІ місце – хімія (учитель Обалєнцова Л.М.), математика (учитель Розторгуєва В.Ю.),
Бреславську Анастасію, ученицю 7-Б класу (ІІ місце – фізика (учитель Колісник С.Г.),
Азарову Дарину, ученицю 7-А класу (ІІ місце – хімія (учитель Обалєнцова Л.М.),
Старунь Дар’ю, ученицю 6 класу (ІІІ місце – математика (учитель Кривко В.П.),
Рижову Софію, ученицю 9-А класу (ІІІ місце – хімія (учитель Обалєнцова Л.М.),
Оліменко Ірину, ученицю 11 класу (ІІІ місце – англійська мова (учитель Донець Н.В.)
Вітаємо переможця ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика Ганзієнко Яну, ученицю 3 класу,(учитель Хоменко Г.Г.),
переможця районного етапу МАН (секція «Мистецтвознавство») Рижову Софію, ученицю 9-А класу (учитель Малиновська С.І.),
призера ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка Приткову Аллу, ученицю 5 класу (учитель Малиновська С.І.)