Головною метою проєкту є пілотування моделі "Мирна школа", побудованої на відновному підході до навчання в закладах освіти. Проєкт срямований на формування системи безпечного освітнього середовища в школі, що засновується на співпраці та партнерстві у взаємодії та комунікації.

Проєкт "Мирна школа"(видео)

21-22 січня 2021р. відбулася онлайн-конференція "Мирна школа. Нова реальність. Як трансформуватися вслід за світом?" Запрошуємо переглянути відео за посиланнями

Панельна дискусія "Як зробити Мирну школу реальністю"

Панельна дискусія "Мирна школа у новій реальності як трансформуватись вслід за світом?"

Панельна дискусія "Мирна школа мета чи шлях?"

Майстер-клас «Батьки та вчителі: спільна мова»