Шановні батьки!

Хочемо зазначити, що наша школа – по-сімейному затишна. Ми прагнемо створити комфортну й водночас робочу атмосферу, що є дуже важливим, адже дитина проводить тут навіть більше часу, ніж з батьками.

У КЗ "Першотравневий ліцей" створено якнайкращі умови для навчання та розвитку. У школі розроблена програма позакласної роботи, яка враховує інтереси кожної дитини та її вікові особливості. Програма розв’язує виховні, навчальні та інформаційні завдання. Позакласна робота спланована таким чином, щоб не лише заповнити дозвілля дітей, але й зробити їхнє життя у школі комфортним, веселим та цікавим. Коли дітям подобається школа, зростає їхній інтерес до навчання.

Наші класи оснащені комп`ютерами, ноутбуками, телевізорами. Ми постійно поповнюємо матеріально-технічну базу закладу, аби мати можливість якнайкраще виконувати освітні завдання нового часу.

У навчанні велике значення має особистість педагога. Усі без винятку викладачі школи мають високу кваліфікацію та чималий досвід роботи. Вони сповнені ентузіазму й бажання працювати на результат. Але насамперед це люди, для яких їхня професія – покликання. Між учнями та педагогами складаються живі людські стосунки, атмосфера високої довіри. У нас прекрасний дружній колектив учителів, до яких, зі слів наших вихованців, хочеться не лише йти на уроки – з ними приємно навіть просто поговорити.

У школі ведеться соціально-психологічний супровід наших учнів. Психолог та соціальний педагог працюють з учнями у групах та індивідуально.

Ми маємо їдальню чудовим сучасним інтер’єром. Діти завжди отримують смачну щойно приготовану їжу.

Розвиток дитини не може бути повноцінним, якщо він обмежується лише уроками. Наука й практика доводять, що найповніше учні розкриваються у позаурочній діяльності. Саме тому в нашій школі працюють найрізноманітніші гуртки й спортивні секції. Кожна дитина може знайти собі заняття до смаку. Таким чином, формується особистість, підготовлена до життя у суспільстві й здатна досягати успіху в різних життєвих ситуаціях та соціокультурних умовах.