/Files/images/8811826247.jpg ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ!

Відповідно до наказу Відділу освіти Зміївської РДА та КНП «Зміївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» «Про проведення щорічних обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів закладів загальної середньої освіти Зміївського району у 2019 році» від 21.02.2019 №61/16 щорічний медичний огляд 2019 року буде відбуватися у наступному порядку:

- щорічний обов’язковий медичний профілактичний оглядів учнів проходить у присутності батьків або інших законних представників у лікувально-профілактичному закладі за місцем спостереження за дитиною;

- батьки з дітьми звертаються до сімейного лікаря або педіатра, з яким підписана декларація про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги дитині. У разі ще не прийнятого рішення батьками щодо вибору лікаря, звернутися в лікувальний заклад (амбулаторію загальної практики – сімейної медицини) за місцем проживання дитини. Далі медичний огляд проходить за вказівками сімейного лікаря або лікаря лікувального закладу (амбулаторії загальної практики – сімейної медицини) за місцем проживання дитини;

- до 01.04.2019 року батьки (законні представники) мають надати до закладу освіти довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».