Прийом учнів до КЗ "Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст." здійснюється на підставі:

документів, визначених наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

ЗРАЗОК ЗАЯВИ НА ЗАРАХУВАННЯ ДО ШКОЛИ

Директору Комунального закладу «Першотравнева загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області»

Татарніковій Н.В.

Іванова Сергія Івановича(прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) заявника чи одного з батьків дитини)

який проживає за адресою:Харківська обл., Зміївський р-н, с. Першотравневе, вул. Центральна, буд1(адреса фактичного місця проживання)

Контактний телефон:

Адреса електронної поштової скриньки:

ЗАЯВА

Прошу зарахувати Іванова Івана Сергійовича, 28.06.2004 року народження до ____ класу, який фактично проживає за адресою Харківська обл., Зміївський р-н, с.Бірки, вул. Центральна, буд. 1 на денну форму здобуття освіти.

Повідомляю про:

наявність права на першочергове зарахування: так1/ні (потрібне підкреслити) (____________________________________);(підстава для першочерговою зарахування)

потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так/ні (потрібне підкреслити);

інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу:____________________________________________________________

1.зазначається лише для зарахування до початкової школи або гімназії.2.зазначається лише для дітей з особливими освітніми потребами.

Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у наданих до заяви документах.

Додатки:

1.

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);2) оригінал або копія медичної довідки №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорониздоров’я України від 16.08.2010 р. №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за №794/ 18089;3) оригінал, або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).

2.У разі необхідності підтвердження права на першочергове зарахування(один з вказаних документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання (чи перебування) на території обслуговування закладу освіти):

1) паспорт громадянина України (тимчасового посвідчення громадянина України, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини;2) довідка про реєстрацію місця проживання / перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. №207;3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);4) довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;5) документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу тощо);6) рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі, права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;7) документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього порядку підтверджує місце проживання за умови його нотаріального посвідчення або реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу УРСР) чи укладений між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;8) довідка про проходження служби у військовій частині (додаток 10 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207);9) акт обстеження умов проживання (додаток 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866);10) акт обстеження матеріально-побутових умов (затверджений наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 28.04.2004 № 95, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 08 червня 2004 р. за № 703/93 02).

(дата) (підпис)

Кiлькiсть переглядiв: 301

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.