Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

День захисників та захисниць України у 2022 році має особливе значення.

Цього дня, 14 жовтня, ми вітаємо всіх, хто захищав нашу країну і продовжує це робити після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Саме цим людям ми вдячні за те, що маємо можливість жити, любити та вірити у перемогу нашої країни.

Колектив КЗ "Першотравневий ліцей" взяв участь у обласній акції "Дякуємо захисникам України" . Дякуємо всім , хто долучився до цієї акції : учням, які намалювали малюнки та написали вірші, учителям та батькам , завдяки яким ми змогли закупити плащі-дощовики, щоб нашим захисникам було тепло та затишно у будь-яку негоду.

Україна має складну історію: на її долю випало чимало війн. І багато перемог! А ще Україна – батьківщина славетних полководців, подвиги яких стали справді легендарними. Саме про це говорили учні КЗ "Першотравневий ліцей" на уроках звитяги "Дякуємо захисникам та захисницям України". На уроках згадували видатні дати та людей, які боролися за Україну від найдавніших часів і до сьогодні, визначали характерні риси наших оборонців, створювали стрічки часу, записували відеозвернення, писали листи захисникам. Завдяки таким урокам діти бачать та розуміють, наскільки сильною є наша країна, та наскільки важливою є армія.