/Files/images/1.Волон.доброта.jpeg Волонтерський загін "Доброта"

Напрями нашої роботи:

/Files/images/1. Волонт.jpg "Від серця до серця"

/Files/images/1.Волонтерський.jpg "Ми в природі, природа в нас"

15-20.10.2020. Екологічний десант. Готуємо подвір`я школи до зими. Виносимо сухі рослини, копаємо клумби,

13.10.2020. Уроки мужності та святковий концерт до Дня Захисника України. Вітаємо квітами учасника бойових дій Кривко В.П., який поділився своїми спогадами із учнями школи.

01.10.2020. День громадян похилого віку. Вже традиційно члени волонтерського загону провели цей день, допомагаючи людям похилого віку. Адже все більше людей потребують не тільки фізичної допомоги ( купити ліки та найнеобхідніші продукти, допомогти у прибиранн подвір'я), а й моральної підтримки, адже просто бажання поговорити є чи не найважливішим для літньої самотної людини.