Повернутися до звичайного режиму

З 01.09.18 по 20.09.2018 року у школі проходив місячник "Увага! Діти на дорозі!" в рамках якого проводився цикл заходів з попередження дитячого травматизму ( вікторини, інтерактивні ігри, бесіди, виставка малюнків). 03 вересня для всіх учнів школи проведено Єдиний урок з безпеки дорожнього руху

/Files/images/DSC07760.gifУчні початкової школи - активні учасники гри "Це повинен знати кожен"

Осінь - пора збору грибів. Тому у КЗ "Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст." велика увага приділяється профілактичній роботі щодо попередження отруєнь грибами та диклорослими рослинами./Files/images/DSC08123.gifПерегляд відео "Школа безпеки" на тему: "Що треба знати про гриби"

23.11.2018. Наступає зимова пора. Тому в цей час дуже важливо пам'ятати про безпечну поведінку на водоймах. Учні початкової школи із задоволення переглядають відеофільм "Безпечна поведінка взимку.", "Обрежно, тонкий лід", "Що необхідно знати про обмороження".

/Files/images/DSC03086.JPG