Пройшла педагогічна рада на тему "Розвиток критичного мислення учнів як засіб формування основних груп компетентностей"

4 грудня 2018 року в КЗ «Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.» пройшла педагогічна рада на тему: «РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ УЧНІВ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ОСНОВНИХ ГРУП КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ». Метою засідання було: узагальнити педагогічний досвід учителів з розвитку критичного мислення учнів; визначити проблеми, що виникають в освітньому процесі під час впровадження прийомів розвитку критичного мислення; удосконалити професійну компетентність педагогічних працівників для впровадження інноваційних педагогічних технологій; сприяти творчому зростанню та розвитку педагогів; розробити рекомендації з подальшого впровадження технології розвитку критичного мислення в освітній процес КЗ «Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.» як невід’ємної складової роботи над науково-методичною проблемою школи.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Брехунець О.О. та практичний психолог Кривко Л.В. запропонували нестандартні форми проведення педагогічної ради, які сприяли залученню всіх вчителів до активної роботи. Педагогічна рада пройшла у формі педагогічної майстерні.

Вчителі працювали в групах та презентували прийоми, які можна використовувати на різних етапах уроку: виклик, осмислення, рефлексія.

Така форма роботи довела свою ефективність, адже кожен учасник педагогічної ради зміг поділитися своїм досвідом, знайшов для себе цікаві прийоми організації освітньої діяльності.