День працівників освіти

День працівників освіти завжди проходить тепло та цікаво, адже це чи не найголовніше свято у школі. Вітання, квіти, посмішки, теплі слова... Так буває щороку. Але цього року святкування розпочалося напередодні, коли до школи завітали гості Зміївський міський голова Голодніков П.В., заступник міського голови Тімофєєва Т.В. та староста Давиденко Т.С.

День працівників освіти. День 2. Зранку на усіх вчителів чекало випробування.Щоб приступити до роботи необхідно було пройти декілька етапів святкового квесту. А після уроків усі учителі та працівники школи зібралися у Актовій залі на відкритті нового кафе " Освітяни LOVE". Вони мали змогу вибрати будь - яке блюдо із святкового меню: напій " Учительські вітання", коктейль "ЗНО", тістечко "Вчительські будні", торт святковий " Красуні на Балі" та багато іншого. І як завжди у залі було тепло від щирих побажань, слів вдячності, від аплодисментів.