Урок пам'яті жертв Голодоморів

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів.

Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.

Напередодні цього дня у КЗ "Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст." були проведені Уроки пам'яті. На них учні старших класів обговорювали причини Голодомору, його наслідки для українського народу. Учні середньої та початкової школи створювали лепбуки, виготовляли янголят, свічки, незабудки та колоски як символ пам'яті про жертв цих страшних подій.

27 листопада запрошуємо кожну українську сім’ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку.»