Підведені підсумки змагань "Влучний стрілець"

Вже традиційно, напередодні Дня Збройних Сил України учні КЗ "Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст." беруть участь у змаганнях "Влучний стрілець" . Нажаль, сучасні умови внесли корективи, і змагання, які завжди проводилися між командами шкіл Зміївської міської ради , довелося проводити в домашньому форматі. Змагалися учні середньої та старшої вікової категорії із дотриманням усіх протиепідемічних умов. Вітаємо учасників, призерів та переможців змагань.

Серед учнів середньої вікової категорії:

Пелипенко Тимур, 6 клас( І місце), Сердюк Микола, 7Б клас( ІІ місце), Сверидюк Альона, Москвичов Євген, 6 клас (ІІІ місце).

Серед учнів старшої вікової категорії:

Заможський Ярослав, 10 клас, Заховаєва Вероніка, 9 клас ( І місце), Пономарьов Олексій, 10 клас ( ІІ місце),Сверидюк Євген, Горбань Даніїл, 10 клас ( ІІІ місце).