Детектив для старшокласників у Всесвітній день прав людини

Справжній детектив чекав сьогодні на учнів 9-11 класів. Адже прямо посеред дня у школі було скоєно "злочин". І командам детективів потрібно було визначити особу постраждалого, зібрати докази та визначити вбивцю. Учні вивчали місце злочину, ідентифікували відбитки пальців, переглянули речові докази, познайомилися зі свідченнями очевидців, вивчали опис зовнішності підозрюваного. Знання з правознавства, надання першої домедичної допомоги , спостережливість, увага до деталей, кмітливість та логіка допомогли "детективам" встановити особи потерпілого ( Дід Мороз) та підозрюваного (Сонце). Отже злочинець був знайдений, а справа закрита. Вітаємо команду десятикласників, яка впоралася із завданням швидше!