Педагогічна рада "Шляхи забезпечення співробітництва педагогічного колективу, учнів та батьків в умовах дистанційного  формату навчання"

23 жовтня учителі ліцею зібралися, щоб поговорити про шляхи забезпечення співробітництва педагогічного колективу, учнів та батьків в умовах дистанційного формату навчання. На засіданні педагогічної ради був створений проект «Хто винний у тому, що дитина не хоче вчитися, що вона не настільки успішна, як очікували батьки», визначено, чим традиційна модель школи відрізняється від партнерської. Виступаючі підкреслили, що найголовніше у спілкуванні учителів, батьків і дітей – налагодження діалогу. Зупинилися на шляхах вирішення проблем та конфліктів, які виникають під час освітнього процесу. Проаналізували результати опитування батьків та учнів «Організація освітнього процесу онлайн в умовах воєнного стану» та виробили рекомендації щодо покращення результатів навчання у дистанційному форматі.