Міжнародний День рідної мови

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. У цьому вкотре переконалися учні нашого ліцею , які разом з учителями української мови Єрьоміною Т.В., Волошиною О.М. та Мазніченко І. А. говорили про багатство та милозвучність нашої мови, розгадували кросворди, ребуси, склади пазли, читали вірші та скоромовки. А ще цікавилися рекордами, які наша мова встановила в світі, слухали українські пісні та підспівували їм. Учні 8 класу презентували виготовлені власноруч лепбуки, змагалися у мовознавчому конкурсі «Хто зверху?" Команди хлопців та дівчат проявили свої здібності, інтерес до мови як до науки, творчу активність, вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити, працювати в команді.